−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Płock, Dworzec Autobusowy
Przystanki:
Km:
Gdańsk m.
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
0
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Chopina
11
Tczew, Węzeł Integracyjny (p.)
35
Tczew, Węzeł Integracyjny
35
Malbork m.
Malbork, Dworzec Kolejowy (p.)
56
Malbork, Dworzec Kolejowy
56
Sztum
Sztum, Dworzec Kolejowy
67
Kwidzyn
Kwidzyn, Dworzec Autobusowy
95
Gardeja
Jaromierz
115
Kisielice
Kisielice, P. DW. Kolejowa
128
Iława m.
Iława, Dworzec PKP (p.)
155
Iława, Dworzec PKP
155
Lubawa
Lubawa, Plac 700-lecia
171
Lidzbark
Lidzbark Welski, P. DW.
201
Lubowidz
Zieluń
211
Lubowidz, Skrzyżowanie
219
Żuromin
Żuromin, Dworzec Autobusowy (p.)
226
Żuromin, Dworzec Autobusowy
226
Bieżuń
Bieżuń
239
Rościszewo
Rościszewo, Główne
249
Sierpc m.
Sierpc, Narutowicza
260
Sierpc, Dworzec Autobusowy (p.)
261
Sierpc, Dworzec Autobusowy
261
Płock m.
Płock, Kochanowskiego
300
Płock, Dworzec Autobusowy
301
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
Plock
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Zieluń
Kierunek:
Płock, Dworzec Autobusowy
Codziennie
18:30
Linia nie kursuje w dniach 1 I, I i II dzień Wielkanocy oraz 25 i 26 XII.
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się