−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Władysławowo, Dworzec Autobusowy
Przystanki:
Km:
Gdańsk m.
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
0
Gdynia m.
Gdynia, Dworzec Autobusowy
22
Kosakowo
Kosakowo, Urząd Gminy
22
Puck
Puck, Dworzec Autobusowy
33
Puck, Urząd Gminy
54
Gnieżdżewo
54
Gnieżdżewo, Wybudowanie
54
Łebcz, PGR
60
Łebcz
60
Łebcz, Wybudowanie
64
Strzelno
64
Mieroszyno
64
Mieroszyno, Ogrodowa
66
Mieroszyno, Sosnowa
68
Władysławowo
Tupadły, Sklep
68
Tupadły, Wiejska
68
Jastrzębia Góra
70
Jastrzębia Góra, Kościół
70
Jastrzębia Góra, Lisi Jar
72
Rozewie, Latarnia
72
Rozewie, Jednostka Wojskowa
72
Chłapowo, Jeżynowa
72
Chłapowo
75
Władysławowo, Cetniewo
75
Władysławowo, Dworzec Autobusowy
77
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
890
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Chłapowo
Kierunek:
Władysławowo, Dworzec Autobusowy
Codziennie w okresie wakacji letnich
14:35
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się