−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Przystanki:
Km:
Władysławowo
Władysławowo, Dworzec Autobusowy
0
Władysławowo, Cetniewo
2
Chłapowo
4
Chłapowo, Jeżynowa
4
Rozewie, Jednostka Wojskowa
6
Rozewie, Latarnia
6
Jastrzębia Góra, Lisi Jar
8
Jastrzębia Góra, Kościół
8
Jastrzębia Góra
8
Tupadły, Wiejska
10
Tupadły, Cmentarz
10
Puck
Mieroszyno, Sosnowa
12
Mieroszyno, Ogrodowa
12
Mieroszyno
12
Strzelno
14
Łebcz, Wybudowanie
16
Łebcz
16
Łebcz, PGR
16
Gnieżdżewo, Wybudowanie
20
Gnieżdżewo
20
Puck, Urząd Gminy
26
Puck, Dworzec Autobusowy
26
Kosakowo
Kosakowo, Urząd Gminy
26
Gdynia m.
Gdynia, Dworzec Autobusowy
47
Gdańsk m.
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
58
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
890
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Mieroszyno, Sosnowa
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Codziennie w okresie wakacji letnich
09:20
16:10
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się