881
Przystanek:
Tczewskie Łąki, II
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
14:50
K
Objaśnienia:
K
− kurs do: Koźliny