881
Przystanek:
Tczewskie Łąki, II
Kierunek:
Tczew, Węzeł Integrac./Dworzec
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
07:38
C
Objaśnienia:
C
− kurs do: Tczew, Czatkowska / Pionierów