881
Przystanek:
Pruszcz Gd., Chopina/Żwirki i Wigury
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
07:00
13:50
19:00
g
20:00
g
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
07:00
13:50
19:00
g
20:00
g
Soboty
16:00
g
18:20
g
Niedziele i święta
12:15
17:15
g
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII