881
Przystanek:
Tczew, Czatkowska / Pionierów
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:07
07:07
E
09:17
G
12:47
UW
14:27
GU
14:47
K
15:32
RUW
18:07
HT
g
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
06:07
07:27
G
12:47
UW
15:32
RUW
18:07
HT
g
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
E
− kurs do: Steblewo, Pętla
G
− kurs do: Grabiny-Zameczek
H
− kurs do: Suchy Dąb
K
− kurs do: Koźliny
R
− kurs do: Grabiny-Zameczek, Kanał Motława
T
− kurs z pominięciem: Steblewo, Pętla
U
− kurs przez: Suchy Dąb
W
− kurs przez: Wróblewo, I