881
Przystanek:
Krzywe Koło
Kierunek:
Koźliny
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:34
TW
07:54
TW
09:24
10:19
TW
12:29
13:24
14:31
15:46
16:19
TW
17:19
W
g
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
06:34
TW
09:24
10:19
TW
12:29
W
16:19
TW
17:19
W
g
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
T
− kurs przez: Steblewo, Pętla
W
− kurs do: Tczew, Węzeł Integrac./Dworzec