881
Przystanek:
Grabiny-Zameczek, IV
Kierunek:
Koźliny
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:16
TW
07:26
RTW
09:06
10:01
TW
12:11
14:11
HY
15:26
HY
15:46
RTW
17:01
W
g
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
06:16
TW
09:06
10:01
TW
12:11
W
15:46
RTW
17:01
W
g
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
H
− kurs przez: Suchy Dąb
R
− kurs przez: Ostrowite
T
− kurs przez: Steblewo, Pętla
W
− kurs do: Tczew, Węzeł Integrac./Dworzec
Y
− kurs przez: Suchy Dąb, Szkoła