881
Przystanek:
Grabiny-Zameczek, III
Kierunek:
Koźliny
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:15
TW
07:25
RTW
09:05
10:00
TW
12:10
14:10
HY
15:25
HY
15:45
RTW
17:00
W
g
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
06:15
TW
09:05
10:00
TW
12:10
W
15:45
RTW
17:00
W
g
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
H
− kurs przez: Suchy Dąb
R
− kurs przez: Ostrowite
T
− kurs przez: Steblewo, Pętla
W
− kurs do: Tczew, Węzeł Integrac./Dworzec
Y
− kurs przez: Suchy Dąb, Szkoła