881
Przystanek:
Krzywe Koło, Skrzyżowanie
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
05:34
G
06:29
07:44
GU
09:39
G
13:09
UW
14:49
GU
15:54
RUW
18:21
H
g
18:29
g
19:29
g
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
05:34
G
06:29
07:49
G
09:36
G
13:09
UW
15:54
RUW
18:21
H
g
18:29
g
19:29
g
Soboty
15:29
g
17:49
g
Niedziele i święta
11:44
16:44
g
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
G
− kurs do: Grabiny-Zameczek
H
− kurs do: Suchy Dąb
R
− kurs do: Grabiny-Zameczek, Kanał Motława
U
− kurs przez: Suchy Dąb
W
− kurs przez: Wróblewo, I