881
Przystanek:
Pruszcz Gd., Chopina/Waląga
Kierunek:
Koźliny
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
09:46
TW
15:31
RTW
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
09:46
TW
15:31
RTW
Objaśnienia:
R
− kurs przez: Ostrowite
T
− kurs przez: Steblewo, Pętla
W
− kurs do: Tczew, Węzeł Integrac./Dworzec