−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Tczew, Węzeł Integrac./Dworzec
Przystanki:
Suchy Dąb
Grabiny-Zameczek, Kanał Motława
Wróblewo, I
Wróblewo
Wróblewo, I
Grabiny-Zameczek
Grabiny-Zameczek, II
Grabiny-Zameczek, III
Grabiny-Zameczek, IV
Osice, I
Osice
Osice, I
Suchy Dąb, I
Suchy Dąb
Suchy Dąb, Szkoła
Pszczółki
Ostrowite
Suchy Dąb
Suchy Dąb, Szkoła
Suchy Dąb
Krzywe Koło
Krzywe Koło, Skrzyżowanie
Steblewo, Skrzyżowanie
Steblewo
Steblewo, Pętla
Steblewo
Steblewo, Skrzyżowanie
Koźliny, II
Koźliny, Szkoła
Koźliny
Koźliny, I
Tczew
Czatkowy
Czatkowy, I
Czatkowy, II
Czatkowy, III
Tczewskie Łąki, III
Tczew m.
Tczew, Czatkowska - Urząd Celny
Tczew, Czatkowska / Pionierów
Tczew, Czatkowska / Okrętowa
Tczew, Mostowa
Tczew, Węzeł Integrac./Dworzec
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
881
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Suchy Dąb, I
Kierunek:
Tczew, Węzeł Integrac./Dworzec
Od poniedziałku do piątku
04:58
KT
06:28
07:38
U
09:23
10:23
KT
13:13
KTU
14:18
15:33
KT
16:23
KTU
17:13
KT
18:08
K
g
Soboty
06:28
09:03
KT
10:58
KT
15:08
17:08
K
g
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
K
− kurs do: Koźliny
T
− kurs z pominięciem: Steblewo, Pętla
U
− kurs przez: Ostrowite
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się