871
Przystanek:
Gdańsk, Brama Żuławska
Kierunek:
Cedry Wielkie, Urząd Gminy
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
05:36
M
08:06
T
10:36
M
12:56
M
15:11
M
16:46
T
g
18:36
T
g
20:36
T
g
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt)
05:36
M
08:06
T
15:11
M
16:46
T
g
18:36
T
g
20:36
T
g
Soboty (oprócz świąt)
07:16
M
11:36
M
15:36
T
g
Niedziele i święta
11:56
M
16:46
T
g
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
M
− kurs przez: Wocławy, Miłocin, z pominięciem: Trzcinisko, Błotnik
T
− kurs przez: Trzcinisko, Błotnik, z pominięciem: Wocławy, Miłocin