871
Przystanek:
Gdańsk, Akademia Muzyczna
Kierunek:
Cedry Wielkie, Urząd Gminy
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
05:35
M
08:05
T
10:35
M
12:55
M
15:10
M
16:45
T
g
18:35
T
g
20:35
T
g
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt)
05:35
M
08:05
T
15:10
M
16:45
T
g
18:35
T
g
20:35
T
g
Soboty (oprócz świąt)
07:15
M
11:35
M
15:35
T
g
Niedziele i święta
11:55
M
16:45
T
g
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
M
− kurs przez: Wocławy, Miłocin, z pominięciem: Trzcinisko, Błotnik
T
− kurs przez: Trzcinisko, Błotnik, z pominięciem: Wocławy, Miłocin