871
Przystanek:
Bystra, Ogrodowa
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Od poniedziałku do piątku
08:59
S
17:29
19:29
g
21:29
g
Soboty
16:29
Niedziele i święta
17:29
Objaśnienia:
S
− kursuje tylko w dni nauki szkolnej
g
− nie kursuje 24 XII