871
Przystanek:
Gdańsk, Akademia Muzyczna
Kierunek:
Cedry Wielkie, Urząd Gminy
Od poniedziałku do piątku
05:35
M
07:15
T
S
10:35
M
12:55
M
S
14:55
M
16:35
T
18:35
T
g
20:35
T
g
Soboty
07:15
M
11:35
M
15:35
T
Niedziele i święta
11:55
M
16:35
T
Objaśnienia:
S
− kursuje tylko w dni nauki szkolnej
g
− nie kursuje 24 XII
M
− kurs przez: Wocławy, Miłocin, z pominięciem: Trzcinisko, Błotnik
T
− kurs przez: Trzcinisko, Błotnik, z pominięciem: Wocławy, Miłocin