871
Przystanek:
Gdańsk, Węzeł Elbląska
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Od poniedziałku do piątku
05:11
06:41
09:11
S
11:41
14:01
S
16:01
17:41
19:41
g
21:41
g
Soboty
05:41
08:21
12:41
16:41
Niedziele i święta
08:21
13:01
17:41
Objaśnienia:
S
− kursuje tylko w dni nauki szkolnej
g
− nie kursuje 24 XII