871
Przystanek:
Cedry Wielkie, Osadników Wojskowych
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Od poniedziałku do piątku
04:36
T
06:06
T
08:45
M
S
11:06
T
13:26
T
S
15:26
T
17:15
M
19:15
M
g
21:15
M
g
Soboty
05:06
T
07:46
T
12:06
T
16:15
M
Niedziele i święta
07:46
T
12:26
T
17:15
M
Objaśnienia:
S
− kursuje tylko w dni nauki szkolnej
g
− nie kursuje 24 XII
M
− kurs przez: Miłocin, Wocławy, z pominięciem: Błotnik, Trzcinisko
T
− kurs przez: Błotnik, Trzcinisko z pominięciem: Miłocin, Wocławy