Przystanek:
Cedry Wielkie, Osadników WojskowychKierunek:
Gdańsk, Dworzec AutobusowyOd poniedziałku do piątku
Soboty
Niedziele i święta
Objaśnienia:
S
− kursuje tylko w dni nauki szkolnej
g
− nie kursuje 24 XII
M
− kurs przez: Miłocin, Wocławy, z pominięciem: Błotnik, Trzcinisko
T
− kurs przez: Błotnik, Trzcinisko z pominięciem: Miłocin, Wocławy