871
Przystanek:
Błotnik, Wałowa
Kierunek:
Cedry Wielkie, Urząd Gminy
Od poniedziałku do piątku
07:43
S
08:33
S
17:03
19:03
g
21:03
g
Soboty
16:03
Niedziele i święta
17:03
Objaśnienia:
S
− kursuje tylko w dni nauki szkolnej
g
− nie kursuje 24 XII