871
Przystanek:
Trzcinisko II
Kierunek:
Cedry Wielkie, Urząd Gminy
Od poniedziałku do piątku
07:37
S
08:27
S
16:57
18:57
g
20:57
g
Soboty
15:57
Niedziele i święta
16:57
Objaśnienia:
S
− kursuje tylko w dni nauki szkolnej
g
− nie kursuje 24 XII