871
Przystanek:
Błotnik, Osiedlowa
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Od poniedziałku do piątku
04:45
06:15
11:15
13:35
S
15:35
Soboty
05:15
07:55
12:15
Niedziele i święta
07:55
12:35
Objaśnienia:
S
− kursuje tylko w dni nauki szkolnej