871
Przystanek:
Błotnik, Wałowa
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Od poniedziałku do piątku
04:44
06:14
11:14
13:34
S
15:34
Soboty
05:14
07:54
12:14
Niedziele i święta
07:54
12:34
Objaśnienia:
S
− kursuje tylko w dni nauki szkolnej