871
Przystanek:
Cedry Małe, Szkoła
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Od poniedziałku do piątku
04:42
06:12
11:12
13:32
S
15:32
Soboty
05:12
07:52
12:12
Niedziele i święta
07:52
12:32
Objaśnienia:
S
− kursuje tylko w dni nauki szkolnej