871
Przystanek:
Przejazdowo, Sezonowa
Kierunek:
Cedry Wielkie, Urząd Gminy
Od poniedziałku do piątku
05:43
M
07:23
T
S
10:43
M
13:03
M
S
15:03
M
16:43
T
18:43
T
g
20:43
T
g
Soboty
07:23
M
11:43
M
15:43
T
Niedziele i święta
12:03
M
16:43
T
Objaśnienia:
S
− kursuje tylko w dni nauki szkolnej
g
− nie kursuje 24 XII
M
− kurs przez: Wocławy, Miłocin, z pominięciem: Trzcinisko, Błotnik
T
− kurs przez: Trzcinisko, Błotnik, z pominięciem: Wocławy, Miłocin