871
Przystanek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Kierunek:
Cedry Wielkie, Urząd Gminy
Od poniedziałku do piątku
05:25
M
07:05
T
S
10:25
M
12:45
M
S
14:45
M
16:25
T
18:25
T
g
20:25
T
g
Soboty
07:05
M
11:25
M
15:25
T
Niedziele i święta
11:45
M
16:25
T
Objaśnienia:
S
− kursuje tylko w dni nauki szkolnej
g
− nie kursuje 24 XII
M
− kurs przez: Wocławy, Miłocin, z pominięciem: Trzcinisko, Błotnik
T
− kurs przez: Trzcinisko, Błotnik, z pominięciem: Wocławy, Miłocin