−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Przystanki:
Km:
Cedry Wielkie
Cedry Wielkie, Urząd Gminy
0
Cedry Wielkie, Osadników Wojskowych
0
Cedry Wielkie, Leśna
1
Cedry Małe
3
Cedry Małe, Szkoła
4
Cedry Małe, Bursztynowa
5
Błotnik, Wałowa
6
Błotnik, Osiedlowa
6
Błotnik
7
Błotnik, Dębowa
8
Trzcinisko II
9
Trzcinisko I
10
Pruszcz Gdański
Wiślinka, Fosfogipsowa
13
Wiślinka, Polna
14
Wiślinka, Szkoła
16
Przejazdowo, Główna
19
Przejazdowo, Sezonowa
20
Przejazdowo, Makro
21
Gdańsk m.
Gdańsk, Rafineria
22
Gdańsk, Węzeł Elbląska
24
Gdańsk, Brama Żuławska
25
Gdańsk, Akademia Muzyczna
26
Gdańsk, Żabi Kruk
27
Gdańsk, Brama Wyżynna
28
Gdańsk, Dworzec Główny
29
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
30
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
871
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Cedry Wielkie, Leśna
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Od poniedziałku do piątku
04:38
06:18
08:38
S
11:08
15:28
17:08
19:08
g
20:58
g
Soboty
05:08
07:48
12:08
16:08
Niedziele i święta
07:48
12:28
17:08
Objaśnienia:
S
− kursuje tylko w dni nauki szkolnej
g
− nie kursuje 24 XII
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się