Objaśnienia:
#
− kursuje tylko w maju, czerwcu i we wrześniu
S
− kursuje tylko w dni nauki szkolnej
&
− nie kursuje w maju, czerwcu i we wrześniu
D
− kurs do: Drewnica, Skrzyżowanie z DP nr 2328G
K
− kurs do: Krynica Morska, Dworzec
P
− kurs do: Krynica Morska, Piaski
S
− kurs do: Stegna, Dworzec