870
Przystanek:
Jantar, Młyn
Kierunek:
Sztutowo
Od poniedziałku do piątku
07:41
08:11
09:11
&
09:11
K
#
11:11
&
11:11
K
#
13:11
14:11
15:11
15:41
S
16:11
K
16:41
17:26
18:11
&
18:11
K
#
19:11
20:41
22:11
Soboty
09:11
&
09:11
K
#
11:11
13:11
&
13:11
K
#
15:11
17:11
&
17:11
K
#
19:11
21:11
Niedziele i święta
09:11
&
09:11
K
#
13:11
&
13:11
K
#
17:11
K
21:11
g
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
#
− kursuje tylko w maju, czerwcu i we wrześniu
S
− kursuje tylko w dni nauki szkolnej
&
− nie kursuje w maju, czerwcu i we wrześniu
g
− nie kursuje 24 XII
K
− kurs do: Krynica Morska, Dworzec
P
− kurs do: Krynica Morska, Piaski
S
− kurs do: Stegna, Dworzec