861
Przystanek:
Pruszcz Gd., Radunica
Kierunek:
Postołowo
Od poniedziałku do piątku
14:20
L
15:50
L
17:20
Objaśnienia:
L
− kurs przez: Będzieszyn, Centrum Logistyczne