861
Przystanek:
Pruszcz Gd., Nowowiejskiego
Kierunek:
Postołowo
Od poniedziałku do piątku
14:28
L
15:58
L
17:28
Objaśnienia:
L
− kurs przez: Będzieszyn, Centrum Logistyczne