860
Przystanek:
Kościerzyna, Mazurka Dąbrowskiego (Galeria Wybickiego)
Kierunek:
Gołuń
Od poniedziałku do piątku - w okresie letnich wakacji szkolnych (oprócz świąt)
10:05
18:05
Soboty - w okresie letnich wakacji szkolnych (oprócz świąt)
10:05
18:05
Niedziele i święta - w okresie letnich wakacji szkolnych
10:05
18:05
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną