−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Przystanki:
Km:
Kościerzyna
Gołuń
-
0
Gołuń, Wybudowanie
-
1
Wdzydze, Muzeum
-
4
Wdzydze
-
5
Wdzydze, Muzeum
-
6
Czarlina, Skrzyżowanie
-
9
Wąglikowice
-
10
Loryniec, Skrzyżowanie
-
11
Loryniec
-
12
Grzybowski Młyn
-
13
Grzybowo
-
14
Sycowa Huta
-
16
Somonino
Rybaki
-
17
Kościerzyna
Rybaki, I
-
18
Kościerzyna m.
Kościerzyna, Leśna
-
22
Kościerzyna, Woj. Polskiego (Chojnicka)
-
22
Kościerzyna, Mazurka Dąbrowskiego (Galeria Wybickiego)
0
22
Kościerzyna, Dworcowa - Dworzec PKP
2
22
Kościerzyna, Przemysłowa/Bazowa
2
22
Kościerzyna, Przemysłowa
2
22
Kościerzyna
Nowy Klincz
4
26
Mały Klincz, Skrzyżowanie
6
28
Zielenin
8
30
Nowa Karczma
Będomin, Skrzyżowanie
9
31
Lubań, Wybudowanie
11
33
Lubań
12
34
Zielona Wieś
14
36
Nowa Karczma
15
37
Grabówko
18
<
Grabowo Kościerskie, Klonowa
19
<
Grabowo Kościerskie, Skrzyżowanie
20
<
Jasiowa Huta
22
<
Szpon
24
<
Przywidz
Częstocin Skrzyżowanie
26
<
Czarna Huta, Skrzyżowanie
27
<
Piekło Dolne, Ustronie
28
<
Nowa Karczma
Nowa Karczma, Nowe Horniki
<
38
Szumleś Szlachecki, Burowo
<
40
Szumleś Królewski
<
42
Przywidz
Trzepowo, Kolonia
<
43
Trzepowo
<
44
Trzepowo, Wybudowanie
<
45
Piekło Dolne
30
47
Przywidz, Cisowa
31
48
Przywidz
32
49
Pomlewo, Słoneczna
34
51
Pomlewo
35
52
Pomlewo, Szkoła
36
53
Pomlewo, Leśna
38
55
Jodłowno
39
56
Kolbudy
Czapielsk
<
59
Czapielsk, Skrzyżowanie
42
59/60
Babidół
<
60
Kolbudy
46
63/64
Kolbudy, Szkoła
47
64
Lublewo Gdańskie, Polna
48
65
Lublewo Gdańskie
49
66
Lublewo Gdańskie, Konwaliowa
50
67
Bąkowo
51
68
Kowale, Szlachecka
53
70
Kowale, Kasztelańska
54
71
Kowale, Starowiejska
54
71
Kowale, Osiedle Olimp
55
72
Gdańsk m.
Gdańsk, Os. Świętokrzyskie
55
72
Gdańsk, Wieżycka
56
73
Gdańsk, Niepołomicka
57
74
Gdańsk, Świętokrzyska
57
74
Gdańsk, Platynowa
58
75
Gdańsk, Ptasia
59
76
Gdańsk, Sandomierska
60
77
Gdańsk, Zaroślak
61
78
Gdańsk, Brama Wyżynna
62
79
Gdańsk, Dworzec Główny
63
80
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
64
81
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
860
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Grabówko
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Od poniedziałku do piątku - poza okresem letnich wakacji szkolnych (oprócz świąt)
05:22
06:41
15:37
g
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się