−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Gołuń
Przystanki:
Gdańsk m.
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Gdańsk, Dworzec Główny
Gdańsk, Brama Wyżynna
Gdańsk, Toruńska
Gdańsk, Zaroślak
Gdańsk, Sandomierska
Gdańsk, Ptasia
Gdańsk, Platynowa
Gdańsk, Łódzka
Gdańsk, Niepołomicka
Gdańsk, Wieżycka
Gdańsk, Os. Świętokrzyskie
Kolbudy
Kowale, Osiedle Olimp
Kowale, Starowiejska
Kowale, Kasztelańska
Kowale, Szlachecka
Bąkowo
Lublewo Gdańskie, Konwaliowa
Lublewo Gdańskie
Lublewo Gdańskie, Polna
Kolbudy, Szkoła
Kolbudy
Babidół
Czapielsk, Skrzyżowanie
Czapielsk
Przywidz
Jodłowno
Pomlewo, Leśna
Pomlewo, Szkoła
Pomlewo
Pomlewo, Słoneczna
Przywidz
Przywidz, Cisowa
Piekło Dolne
Trzepowo, Wybudowanie
Trzepowo
Trzepowo, Kolonia
Nowa Karczma
Szumleś Królewski
Szumleś Szlachecki, Burowo
Nowa Karczma, Nowe Horniki
Przywidz
Piekło Dolne, Ustronie
Czarna Huta
Częstocin Skrzyżowanie
Nowa Karczma
Szpon
Jasiowa Huta
Grabowo Kościerskie, Skrzyż.
Nowa Karczma
Grabowo Kościerskie, Klonowa
Grabówko
Nowa Karczma
Zielona Wieś
Lubań, Skrzyżowanie
Lubań, Wybudowanie
Będomin, Skrzyżowanie
Kościerzyna
Zielenin
Mały Klincz, Skrzyżowanie
Nowy Klincz
Kościerzyna m.
Kościerzyna, Przemysłowa
Kościerzyna, Przemysłowa/Bazowa
Kościerzyna, Mazurka Dąbrowskiego (Galeria Wybickiego)
Kościerzyna, Woj. Polskiego (Chojnicka)
Kościerzyna, Leśna
Kościerzyna
Rybaki, I
Somonino
Rybaki
Kościerzyna
Sycowa Huta
Grzybowo
Grzybowski Młyn
Loryniec
Loryniec, Skrzyżowanie
Wąglikowice
Czarlina, Skrzyżowanie
Wdzydze, Muzeum
Wdzydze
Wdzydze, Muzeum
Gołuń, Wybudowanie
Gołuń
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
860
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Grzybowski Młyn
Kierunek:
Gołuń
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
10:34
W
18:04
W
Soboty
10:34
W
18:09
W
Niedziele i święta
10:34
W
18:09
W
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
W
− kursuje tylko w okresie wakacji letnich
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się