860
Przystanek:
Gdańsk, Wieżycka
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
05:10
05:55
06:14
06:55
07:35
08:25
10:00
11:30
12:55
14:25
15:25
16:24
17:25
18:35
20:55
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
05:10
05:55
06:14
06:55
07:35
08:25
10:00
11:30
12:55
X
12:55
W
14:25
15:25
16:24
17:25
18:35
20:55
X
20:55
W
Soboty
06:00
07:00
08:30
10:00
11:30
13:00
X
13:00
W
15:30
17:25
20:55
X
20:55
W
Niedziele i święta
06:00
08:30
10:00
13:00
X
13:00
W
15:30
17:25
20:55
X
20:55
W
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
W
− kursuje tylko w okresie wakacji letnich
X
− nie kursuje w okresie wakacji letnich