860
Przystanek:
Grabowo Kościerskie, Skrzyż.
Kierunek:
Kościerzyna, Mazurka Dąbrowskiego (Galeria Wybickiego)
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
17:00
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
17:00
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
G
− kurs do: Gołuń