860
Przystanek:
Gdańsk, Niepołomicka
Kierunek:
Kościerzyna
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:09
B
07:24
09:09
10:39
12:09
13:39
14:39
15:09
T
15:39
S
16:09
K
16:39
17:39
18:39
19:39
21:39
22:49
PT
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
06:09
B
07:39
09:09
X
09:09
G
W
10:39
12:09
13:39
14:39
15:09
T
15:39
S
16:09
K
16:39
X
16:39
G
W
17:39
18:39
19:39
21:39
22:49
PT
Soboty
07:39
09:09
X
09:09
G
W
11:09
12:39
13:39
T
14:39
16:39
X
16:39
G
W
18:39
21:39
22:49
PT
Niedziele i święta
07:39
09:09
X
09:09
G
W
12:39
14:39
16:39
X
16:39
G
W
18:39
21:39
22:49
PT
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
W
− kursuje tylko w okresie wakacji letnich
X
− nie kursuje w okresie wakacji letnich
B
− kurs przez: Grabówko, Grabowo Kościerskie
G
− kurs do: Gołuń
K
− kurs do: Nowa Karczma
P
− kurs przez: Łapino, Lisewiec, Buszkowy
S
− kurs przez: Szpon, Grabówko
T
− kurs do: Trzepowo