860
Przystanek:
Kolbudy, Szkoła
Kierunek:
Kościerzyna
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:24
B
07:39
09:24
10:54
12:24
13:54
14:54
15:24
T
15:54
S
16:24
K
16:54
17:54
18:54
19:54
21:54
23:04
PT
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
06:24
B
07:54
09:24
X
09:24
G
W
10:54
12:24
13:54
14:54
15:24
T
15:54
S
16:24
K
16:54
X
16:54
G
W
17:54
18:54
19:54
21:54
23:04
PT
Soboty
07:54
09:24
X
09:24
G
W
11:24
12:54
13:54
T
14:54
16:54
X
16:54
G
W
18:54
21:54
23:04
PT
Niedziele i święta
07:54
09:24
X
09:24
G
W
12:54
14:54
16:54
X
16:54
G
W
18:54
21:54
23:04
PT
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
W
− kursuje tylko w okresie wakacji letnich
X
− nie kursuje w okresie wakacji letnich
B
− kurs przez: Grabówko, Grabowo Kościerskie
G
− kurs do: Gołuń
K
− kurs do: Nowa Karczma
P
− kurs przez: Łapino, Lisewiec, Buszkowy
S
− kurs przez: Szpon, Grabówko
T
− kurs do: Trzepowo