860
Przystanek:
Lublewo Gdańskie, Wojska Polskiego
Kierunek:
Kościerzyna
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:22
B
07:37
09:22
10:52
12:22
13:52
14:52
15:22
T
15:52
S
16:22
K
16:52
17:52
18:52
19:52
21:52
23:02
PT
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
06:22
B
07:52
09:22
X
09:22
G
W
10:52
12:22
13:52
14:52
15:22
T
15:52
S
16:22
K
16:52
X
16:52
G
W
17:52
18:52
19:52
21:52
23:02
PT
Soboty
07:52
09:22
X
09:22
G
W
11:22
12:52
13:52
T
14:52
16:52
X
16:52
G
W
18:52
21:52
23:02
PT
Niedziele i święta
07:52
09:22
X
09:22
G
W
12:52
14:52
16:52
X
16:52
G
W
18:52
21:52
23:02
PT
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
W
− kursuje tylko w okresie wakacji letnich
X
− nie kursuje w okresie wakacji letnich
B
− kurs przez: Grabówko, Grabowo Kościerskie
G
− kurs do: Gołuń
K
− kurs do: Nowa Karczma
P
− kurs przez: Łapino, Lisewiec, Buszkowy
S
− kurs przez: Szpon, Grabówko
T
− kurs do: Trzepowo