−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Gdańsk, 3 Maja (PKS)
Przystanki:
Km:
Kościerzyna
Gołuń
0
Gołuń, Wybudowanie
2
Wdzydze Kiszewskie, Skrzyż.
5
Wdzydze Kiszewskie
6
Wdzydze Kiszewskie, Skrzyż.
7
Czarlina, Skrzyżowanie
10
Wąglikowice
11
Loryniec, Skrzyżowanie
12
Loryniec
13
Grzybowski Młyn
14
Grzybowo
16
Sycowa Huta
17
Rybaki Kościerskie
18
Rybaki Kościerskie, I
20
Kościerzyna m.
Kościerzyna, Leśna
22
Kościerzyna, Woj. Polskiego
24
Kościerzyna
24
Kościerzyna, Budowlanych
26
Kościerzyna, Przemysłowa
27
Kościerzyna
Nowy Klincz
28
Mały Klincz, Skrzyżowanie
30
Zielenin
32
Nowa Karczma
Będomin, Skrzyżowanie
33
Mały Lubań
35
Lubań, Skrzyżowanie
37
Zielona Wieś
38
Nowa Karczma
40
Horniki Górne
41
Szumleś Szlachecki
43
Szumleś Królewski
45
Przywidz
Trzepówko
46
Trzepowo
47
Trzepowo, Wybudowanie
48
Nowa Karczma
Grabówko
43
Grabowo Kościerskie, Skrzyż.
45
Nowa Karczma
Jasiowa Huta
47
Szpon
48
Przywidz
Częstocin Skrzyżowanie
50
Czarna Huta
53
Piekło Dolne
50/56
Przywidz, Skrzyżowanie
51
Przywidz
52
Pomlewo, Słoneczna
55
Pomlewo
56
Pomlewo, Topolowa
57
Pomlewo, Leśna
58
Jodłowno
59
Kolbudy
Czapielsk, Skrzyżowanie
63
Kolbudy
67
Kolbudy, Szkoła
68
Lublewo Gdańskie, Wojska Polskiego
69
Lublewo Gdańskie
70
Lublewo Gdańskie, Konwaliowa
71
Bąkowo
72
Kowale, Szlachecka
74
Kowale, Kasztelańska
75
Kowale, Starowiejska
75
Kowale, Osiedle Olimp
76
Gdańsk m.
Gdańsk, Wieżycka
77
Gdańsk, Niepołomicka
78
Gdańsk, Łostowice Świętokrzyska
78
Gdańsk, Platynowa
79
Gdańsk, Ptasia
80
Gdańsk, Sandomierska
81
Gdańsk, Zaroślak
82
Gdańsk, Brama Wyżynna
83
Gdańsk, Dworzec Główny
84
Gdańsk, 3 Maja (PKS)
85
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
860
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Sycowa Huta
Kierunek:
Gdańsk, 3 Maja (PKS)
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
11
27
W
19
17
W
Soboty
11
27
W
19
17
W
Niedziele i święta
11
27
W
19
17
W
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
W
− kursuje tylko w okresie wakacji letnich
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się