859
Przystanek:
Jagatowo, Wichrowe Wzgórze
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Od poniedziałku do piątku
04:50
05:40
L
06:10
06:40
L
07:10
L
08:25
09:40
12:30
14:30
L
15:30
L
17:00
18:50
Soboty
04:50
08:25
12:30
15:30
Niedziele i święta
12:30
17:20
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
L
− kurs przez: Będzieszyn, Centrum Logistyczne