859
Przystanek:
Warcz
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Od poniedziałku do piątku
04:44
05:34
L
06:04
06:34
L
07:04
L
08:19
09:34
12:24
14:24
L
15:24
L
16:54
18:44
Soboty
04:44
08:19
12:24
15:24
Niedziele i święta
12:24
17:14
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
L
− kurs przez: Będzieszyn, Centrum Logistyczne