859
Przystanek:
Mierzeszyn
Kierunek:
Szatarpy
Od poniedziałku do piątku
05:04
T
06:29
T
07:41
08:49
MP
11:34
13:46
T
14:36
15:36
16:13
T
16:36
NW
17:34
NW
18:34
MP
g
20:34
g
Soboty
07:39
14:34
16:34
W
18:34
Niedziele i święta
10:41
16:34
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
M
− kurs przez: Miłowo, Kierzkowo
N
− kurs przez: Nowy Wiec
P
− kurs z pominięciem: Olszanka
T
− kurs do: Trzepowo, Szkoła
W
− kurs do: Wysin