854
Przystanek:
Gdańsk, Wieżycka
1789
Kierunek:
Lisewiec
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
05:40
06:25
09:40
11:25
13:30
TŁ
15:30
T
16:05
TŁ
16:55
T
18:25
T
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
05:40
06:25
07:10
09:40
11:25
13:20
TŁ
14:50
15:50
TŁ
16:55
T
18:25
T
Soboty
06:40
10:10
Ł
13:10
Ł
16:10
TŁ
19:40
Ł
g
Niedziele i święta
06:40
10:10
Ł
13:10
Ł
16:10
TŁ
19:40
Ł
g
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
T
− kurs przez: Ostróżki
Ł
− kurs przez: Łapino
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym