851
Przystanek:
Pruszcz Gd., Powstańców Warszawy/Platter
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
04:54
06:09
06:49
07:19
08:19
10:14
13:14
14:29
15:29
16:29
g
18:49
g
20:59
g
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
04:54
06:09
07:19
08:19
10:14
13:14
14:29
16:29
g
18:49
g
20:59
g
Soboty
05:59
11:04
13:34
15:44
g
20:44
g
Niedziele i święta
05:59
09:59
14:59
20:44
g
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII