851
Przystanek:
Długie Pole, II
Kierunek:
Giemlice
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:35
07:35
09:20
E
10:25
T
12:20
E
14:20
E
15:35
E
16:25
T
17:10
T
18:10
g
19:10
20:25
g
22:15
E
g
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
06:35
07:35
09:20
E
10:25
T
12:20
E
15:35
E
16:45
T
18:10
g
20:25
g
22:15
E
g
Soboty
09:05
T
10:20
15:10
17:10
E
20:10
g
Niedziele i święta
08:15
E
11:25
T
16:25
T
20:10
g
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
E
− kurs do: Steblewo, Pętla
T
− kurs do: Tczew, Węzeł Integrac./Dworzec