851
Przystanek:
Cedry Wielkie, Osadników Wojskowych
Kierunek:
Giemlice
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
09:11
EL
10:11
T
12:11
EL
14:06
E
15:21
E
16:11
T
16:56
T
17:56
g
18:56
20:11
g
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
09:11
EL
10:11
T
12:11
EL
15:21
E
16:31
T
17:56
g
20:11
g
Soboty
08:51
T
10:11
L
14:56
16:56
E
19:56
g
Niedziele i święta
08:01
E
11:11
T
16:11
T
19:56
g
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
E
− kurs do: Steblewo, Pętla
L
− kurs z pominięciem: Leszkowy, Wybudowanie >> Leszkowy
T
− kurs do: Tczew, Węzeł Integrac./Dworzec