851
Przystanek:
Trutnowy
Kierunek:
Giemlice
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:26
C
07:26
C
09:06
EL
10:06
T
12:06
EL
14:01
E
15:16
E
16:06
T
16:51
T
17:51
g
18:51
20:06
g
22:06
CE
g
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
06:26
C
07:26
C
09:06
EL
10:06
T
12:06
EL
15:16
E
16:26
T
17:51
g
20:06
g
22:06
CE
g
Soboty
08:46
T
10:06
L
14:51
16:51
E
19:51
g
Niedziele i święta
07:56
E
11:06
T
16:06
T
19:51
g
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
C
− kurs z pominięciem: Cedry Wielkie, Osadników Wojskowych >> Leszkowy
E
− kurs do: Steblewo, Pętla
L
− kurs z pominięciem: Leszkowy, Wybudowanie >> Leszkowy
T
− kurs do: Tczew, Węzeł Integrac./Dworzec