851
Przystanek:
Pruszcz Gd., Powstańców Warszawy/Platter
Kierunek:
Giemlice
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:14
C
07:14
C
08:54
EL
09:54
T
11:54
EL
13:49
E
15:04
E
15:54
T
16:39
T
17:39
g
18:39
19:54
g
21:54
CE
g
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
06:14
C
07:14
C
08:54
EL
09:54
T
11:54
EL
15:04
E
16:14
T
17:39
g
19:54
g
21:54
CE
g
Soboty
08:34
T
09:54
L
14:39
16:39
E
19:39
g
Niedziele i święta
07:44
E
10:54
T
15:54
T
19:39
g
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
C
− kurs z pominięciem: Cedry Wielkie, Osadników Wojskowych >> Leszkowy
E
− kurs do: Steblewo, Pętla
L
− kurs z pominięciem: Leszkowy, Wybudowanie >> Leszkowy
T
− kurs do: Tczew, Węzeł Integrac./Dworzec